Realizuj marzenia o własnym M!
Kredyt a może Leasing?
Zabezpiecz swoją przyszłość!
IMG_1024
Inwestuj, odpoczywaj, zarabiaj!
IMG_1024

 

Kliknij tutaj I weź kredyt online !!!

Nieruchomości

Nieruchomości w najpiękniejszych regionach Hiszpanii, Portugalii, Panamy, Dominikany.

Nieruchomości na wybrzeżu, z piaszczystymi plażami i widokiem na morze, a także te w głębi lądu,  z licznymi zabytkami. Właśnie tam głównie zlokalizowane są nieruchomości, w zakupie których pośredniczymy.

Oferujemy:

  • mieszkania;
  • apartamenty;
  • bungalowy;
  • domy.

Większość nieruchomości znajduje się w miejscowościach wypoczynkowych, ale wiele z nich to budynki w centrach dużych miast.

Zakończone inwestycje z kompleksowym wyposażeniem

Nieruchomości, które oferujemy, to zazwyczaj części większych osiedli lub inwestycji. Są to całkowicie zakończone budynki w idealnym stanie. Nasze nieruchomości posiadają kompleksowo wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. W kuchni zamontowany jest cały niezbędny sprzęt: lodówka, zmywarka, meble, zlew oraz baterie. W łazience natomiast standardem jest wanna lub prysznic, umywalka oraz baterie.

Nieruchomości za granicą – dlaczego to się opłaca?

Nieruchomości te nigdy nie były oddane do użytkowania, dlatego są w idealnym stanie. Zakup tego rodzaju nieruchomości daje ogromne możliwości: można nabyć je tylko na własny użytek lub inwestycyjnie, z myślą o wynajmie dla turystów.

Pośredniczymy w załatwieniu wszelkich formalności z uzyskaniem kredytu hipotecznego w danym kraju. Finansowanie nawet do 100% wartości nieruchomości.

 

Więcej informacji:

T: 22 270 10 74

E: biuro@creditcapital.pl

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie spersonalizowanej oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o. oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.[Zamknij]

Zgłoszenie zostało przyjęte przez naszego doradcę, który skontaktuje się z Państwem w ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy.

http://creditcapital.pl/file/2013/04/images.001.jpg

Na jakie mieszkanie Cię stać?

http://creditcapital.pl/file/2013/04/BANKNOTY.jpg

Ile gotówki dostaniesz?

http://creditcapital.pl/file/2013/04/3.jpg

Jaka będzie Twoja emerytura?